Programs
Adult Indoor League Information
Adult Archived Seasons
Adult Friday Indoor Schedule Winter 2016
Adult Monday / Thursday Indoor Schedule Spring 2016
Adult Mon/Wed/Thu Indoor Schedule Winter 2016
Adult Indoor Schedule Fall 2015
Adult Coed Indoor Schedule Winter 2016
Adult Coed Indoor Schedule Spring 2016
Adult Coed Indoor Schedule Fall 2015
Adult Coed Indoor Schedule Summer Two 2015
Adult Men Indoor Schedule Summer Two 2015
Adult Coed Indoor Schedule Summer One 2015
Adult Men Indoor Schedule Summer One 2015
Adult Coed Indoor Schedule Spring 2015
Adult Men Indoor Schedule Spring 2015
Adult Men Indoor Schedule Winter 2015
Adult Outdoor Sunday League
Facility Map
Home
Login
Register
Website Manager
Georgia Rush Sports Complex (The Soccer Barn)
Register
Login
Programs
Adult Indoor League Information
Adult Archived Seasons
Adult Friday Indoor Schedule Winter 2016
Adult Monday / Thursday Indoor Schedule Spring 2016
Adult Mon/Wed/Thu Indoor Schedule Winter 2016
Adult Indoor Schedule Fall 2015
Adult Coed Indoor Schedule Winter 2016
Adult Coed Indoor Schedule Spring 2016
Adult Coed Indoor Schedule Fall 2015
Adult Coed Indoor Schedule Summer Two 2015
Adult Men Indoor Schedule Summer Two 2015
Adult Coed Indoor Schedule Summer One 2015
Adult Men Indoor Schedule Summer One 2015
Adult Coed Indoor Schedule Spring 2015
Adult Men Indoor Schedule Spring 2015
Adult Men Indoor Schedule Winter 2015
Adult Outdoor Sunday League
Facility Map
Home
Enter Title
Age Group
Date
Day
Time
Score
Team
Team
Score
U9/10 Girls
2/6/2016
Saturday
9:00 AM
10
Escex Storm
Hot Tamales
1
Champion
U9/10 Boys
TBD
Weekday
TBD
U11/12 Boys
2/6/2016
Saturday
11:30 AM
3
Rush U12 Two
U11 Real Madrid
0
12:00 AM
3
Rush U12 One
U11 Barcelona
0
12:30 AM
4
Santos
Rush U12 Two
0
Finals
1:00 PM
Rush U12 One
Santos
U11/12 Girls
2/6/2016
Saturday
2:30 PM
0
Santos
Ambush
3
3:00 PM
8
Pumas
Rush U11
0
3:30 PM
2
PCV
Santos
1
Finals
4:00 PM
Pumas
PCV
U13/14 Girls
2/6/2016
Saturday
6:00 PM
Santos North
UFA Black
6:30 PM
Santos West
Santos South
Finals
7:00 PM
Winner 6:00
Winner 6:30
7:30 PM
Ga Rush
Milton Dynamite
8:00 PM
UFA White
CFN Black
Finals
8:30 PM
Winner 7:30
Winner 8:00
U15/17 Girls
2/7/2016
Sunday
12:00 PM
3
Rush U15
Rush U17
1
12:30 PM
0
Rox
Rush U15
1
Champion
U13/14 Boys
2/12/2016
Friday
6:00 PM
Santos
Rush
6:30 PM
Gol
Ignis
Finals
7:00 PM
Winner 6:00
Winner 6:30
7:30 PM
Barncelona
Rush Azul
8:00 PM
Internationals
RSC
Finals
8:30 PM
Winner 7:30
Winner 8:00
U15/16 Boys
2/13/2016
Saturday
4:00 PM
AHS Taylor
Black & Blues
4:30 PM
Ball Chasers
Winner 4:00 PM
5:00 PM
Burro FC
Liverpool
Finals
5:30 PM
Winner 4:30
Winner 5:00
U17/19 Boys
2/14/2016
Sunday
5:00 PM
AHS Whetstone
Bayern Neverlosen
5:30 PM
Cambridge
Winner 5:00
6:00 PM
Ga Rush
AHS Volante
Finals
6:30 PM
Winner 5:30
Winner 6:00
Copyright © 2024 Stars Athletic Club
|
Privacy Statement
|
Terms Of Use
|
License Agreement
|
Children's Privacy Policy
Log In
Our terms now include the
License Agreement
. By continuing to use our Services you agree to all terms.